Saturday , 4 February 2023

ÇUÇI: NUK PRETENDOJMË QË TË KETË 0 VRASJE NË VEND

Nga seanca e kuvendit, ministri i brendshëm, Bledi Çuçi, duke folur për situatën e krimit në vend, tha se nuk pretendojmë që të ketë 0 vrasje, ndërsa Shqipëria është në pikën më të lartë të sigurisë.

Çuçi iu drejtua opozitës, duke i thënë të mos i shohin vrasjet me tritol si fishekzjarre për të ardhur në pushtet.

Ministri Çuçi kishte edhe një thirrje ndaj opozitës që të bashkohen për t’iu hequr pasuritë kriminelëve.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBAN DËGJESËN E RADHËS NË NJËSINË RRETHINA

Taulant Shahmani dhe Valbona Doniku kane qene kandidatet e radhes qe kane prezantuar platformat e …