Thursday , 23 February 2023

CUNGU: KAM DISA OFERTA, POR ENDE NUK KAM VENDOSUR

Emisioni Sport Arena mbrmjen e s hns ka mbyllur nj edicion shum t suksesshm teksa n kt emision t fundit ka qen i ftuar nj nga trajnert m t mir t futbollit shqiptar aktualisht- Armando Cungu. Ai ka br t ditur se ka patur disa oferta megjithat ende nuk e ka vendosur se ku do t punoj n sezonin e ardhshm ndonse shanset jan t vazhdoj punn srish tek Lai.

N kt emision sht folur edhe pr sportin e atletiks ku ka qen i ftuar nj nga trajnert e ekipit t Vllaznis, Fatjon Serhati q ka folur pr turneun e Bosnjs ku do t marrin pjes atlett shkodran si dhe pr kampionatin kombtar ku Vllaznia pretendon titullin kampion. Njkohsisht sht folur edhe pr futbollin e femrave dhe presidenti i ekipit t Vllaznis Lazer Matija ka br t ditur se kan filluar prgatitjet pr pjesmarrjen n Lign e Kampioneve. Sport Arena n kt mnyr ul siparin e ktij sezoni sportiv pr tu takuar srish me teleshikuesit n sezonin e ardhshm.

Lexoni dhe kete

STARTOJNE KAMPIONATET PRANVERORE NE SHKODER

Këtë të mërkure kanë startuar lojërat e kampionateve pranverore. Lojëra që organizohen falë bashkëpunimit të …