Thursday , 23 February 2023

FERMA- ALIAJ MBESHTETJE ANTON KOKAJT!

Kandidati i partis demokratike pr Malsin e Madhe Anton Kokaj ka zhvilluar nj takim entuziast me banort e Ferm- Aliajve n komunn e Kastratit. Fillimisht banort e kan njohur Kokajn me problemet me te cilat prballet kjo zon ndrsa kan evidentuar se me 21 Qershor fitorja do t jet edhe me e thell se do her tjetr pr Anton Kokajn dhe partin demokratike.

Deputeti i partis demokratike Gjovalin Bzhetaj ka siguruar banort e ksaj zone se Anton Kokaj I mban premtimet dhe pas 21 Qershorit do t nis investimet n t gjith Malsin e Madhe .Drejtuesit e PD- se I kan br thirrje banorve q me 21 Qershor t votjn Anton Kokajn dhe partin demokratike.

Prpara banorve t Ferm- Aliajve, Atnon Kokaj I ka drejtuar nje thirrje t gjith banorve t Malsis s Madhe q t mos ta shesin votn me 21 Qershor.Edhe n ferm- Aliaj kandidati I s djathts sht siguruar nga banort per mbshtetje maksimale dhepr nj fitore t thell me 21 Qershor.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …