Thursday , 23 February 2023

Grabitet argjendaria ne Shkoder!

Nj argjendari sht vjedhur n Shkodr, ku nj persona ka arritur t marr nj sasi t vogl floriri, dhe m pas sht larguar.
Ngjarja ka ndodhur n lagjen Fari Ramadani ku nj person ende i paidentifikuar, ka hyr n argjendari si blers, duke vjedhur sasin e floririt dhe m pas duke u larguar.

Menjher pas ksaj ka qen pronarja e argjendaris e cila ka njoftuar policin. Forcat blu kan mbrritur n vendin e ngjarjes dhe kan nisur punn pr identifikimin dhe arrestimin e vjedhsit t argjendaris.

Lexoni dhe kete

VIJON OPERACIONI POLICOR “FIJET”

Policia e Shtetit vijon me fazën e dytë të planit operacional policor të koduar “Fijet”. …