ILIR BEQAJ, TAKIM NË GRUDË TË RRETHINAVE

Ndalesa e radhes e koordinatorit politik i PS ne Qarkun Shkoder, Ilir Beqaj, bashke me kandidatet e tjere per deputete ishte në Grude. Beqaj theksoi investimet per rrugen e Dukagjinit.

I katerti i listes se kandidateve per deputet per Partine Socialiste u shpreh se vete Bashkia Shkoder diskriminon qytetaret e saj dhe PD nuk ka asnje model zhvillimi per kete qytet, pervec se keq-menaxhimit.

Banoret e Grudes dhane mbeshtetjen per Partine Socialiste si e vetmja force politike qe do sjell zhvillim ne Shkoder.

Lexoni dhe kete

DYSHIMET PËR NUMËRIMIN E VOTAVE

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, bëri me dije do të ketë këqyrje …