KANDIDATI I PD, BARDH SPAHIA, TAKIME ME RININË NË VELIPOJË

Kandidati i PD në Qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia, ka mbledhur të rinjtë në Velipojë, duke i konsideruar ato si motorri i cdo ndryshimi.

Nën moton Ndryshimi fillon nga Shkodra, të rinjtë dhe të rejat i janë bashkuar kandidatit Spahia në betejen për zgjedhjet e 25 Prillit.

Kandidati Bardh Spahia në fjalën e tij para të rinjve në Velipojë është shprehur se ato janë oksigjeni i kësaj fushate dhe garancia për fitoren e Partisë Demokratike në Shkodër në të gjithë Shqipërinë.

Lexoni dhe kete

DYSHIMET PËR NUMËRIMIN E VOTAVE

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, bëri me dije do të ketë këqyrje …