Thursday , 23 February 2023

KANDIDATI PËR KREUN E PD, TAKIM ME ANËTARËSINË NË SHKODËR

Kandidati për kreun e PD, Ibsen Elezi, zhvilloi këtë të premte një takim me anëtarët e PD dega Shkodër. Elezi tha se duhet një platformë e ringritjes së PD me standarte demokratike dhe se është fokusuar në hapjen e partisë dhe tek vota e lirë.

Më tej, ai theksoi se Berisha nuk po mban fjalët që ka thënë para 6 muajsh dhe nuk është konservator siç ka thënë. Gjithashtu, Elezi tha se është në një garë të pa barabartë, por i ka pranuar këto kushte…

Kandidati për kreun e PD sheh si të rëndësishme afrimin e të gjithë shtresave që janë larguar dhe zgjerimin e PD.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …