Thursday , 23 February 2023

KOMEDIA “BOING BOING” VIHET NE SKENEN E TEATRIT “MIGJENI”

E shkruar nga Mark Kamelot dhe me regji të Kiço Londos, mbrëmjen e së Mërkurës është vendosur në skenën e teatrit “Migjeni” komedia “Boing Boing”. Një komedi brilante me pjesëmarrjen e një kaste të mrekullueshme të aktorëve të njohur të vendit tonë. Regjisori Kiço Londo u shpreh i kënaqur me pritjen e komedisë nga publiku shkodran.

Edhe për aktorët, pritja që publiku shkodran i bëri kësaj komedie i ka lënë të kënaqur.

Komedia “Boing Boing” do të jepet edhe për dy netë të tjera me rradhë në skenën e teatrit “Migjeni” të qytetit të Shkodrës.

Lexoni dhe kete

FESTIVALI LULEBORË NË EDICIONIN E 6-të

Në moderimin e shkodranit të natyralizuar Enkel Demi dhe këngëtarës së mirënjohur shkodrane Rosela Gjylbegu …