Thursday , 23 February 2023

LARGIMI I BLEDIANA OSJA NGA ZVA SHKODËR

Ish-drejtuesja e Zyrës Vendore të Arsimit Shkodër, Blediana Osja, duket se nuk e ka pritur aspak mirë largimin e saj nga drejtimi i këtij institucioni. Për këtë, ajo i është përgjigjur interesit të mediave, rreth shkaqeve të largimit.

E pyetur për lëvizjet e fundit në drejtoritë e Shkodrës, ajo u përgjigj shkurtimisht…

Siç është bërë e ditur edhe më herët në krye të ZVA Shkodër është komanduar Sindis Kopliku.

Lexoni dhe kete

PROGRAMI I BONUSIT TË RIJETËSIMIT NË SHKODËR

Shkodra ishte ndalesa e radhës e ministres së kulturës, Elva Margariti, për të folur për …