Thursday , 23 February 2023

LULZIM BASHA KUJTON PREMTIMET E EDI RAMËS

Teksa kujtoi premtimet e Edi Ramës, kryetari i PD, Lulzim Basha, u shpreh nga selia blu, se kryeministri nuk ka mbajtur asnjë prej premtimeve.

Ka ardhur koha të ndryshojmë, ka ardhur koha të largojmë Ramën dhe të punojmë për njerëzit e këtij vendi, – tha Basha.

Kryedemokrati u ndal tek situata aktuale në vend nga përmbytjet dhe bora dhe theksoi se Rama di të bëjë vetëm propagandë.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …