Thursday , 23 February 2023

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë.

Mediu tha se Edi Rama ka ardhur tek ajo pikë që nuk ka ndodhur ndonjëherë në historinë tonë kombëtare, do të zhbëjë edhe vendin tonë dhe vlerat, traditën dhe çdo gjë që ka qënë e vlefshme dhe e pacënueshme nga ndonjë politikan.

Mediu bëri me dije se PR dhe PD kanë rënë dakort në vlerësimin real të çështjes së të drejtës së pronës.

Për këtë, Mediu tha se është e rëndësishme të votojmë për numrin 9, por të kërkojmë me bindje dhe me kurajo për të votuar për numrin 7.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …