MEDIU: VOTONI MASIVISHT KUNDËR EDI RAMËS NË 25 PRILL

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim në fshatrat Lekaj dhe Luz të Rrogozhinës, ku bashkëbisedoi me banorët dhe pa nga afër problemet që i shqetësonin.

Në këtë takim Mediu theksoi rëndësinë e votës dhe luftës kundër krimit dhe korrupsionit.

Mediu u shpreh se shtyllat mbi të cilat mbështetet Partia Republikane janë familja, puna dhe prona, parime shumë të rëndësishmë për cdo njeri dhe të vetmet që mund të cojnë individin dhe shtetin përpara.

Lexoni dhe kete

DYSHIMET PËR NUMËRIMIN E VOTAVE

Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, bëri me dije do të ketë këqyrje …