Thursday , 23 February 2023

META: 25 PRILLI NUK ISHTE NDESHJE E FITUAR, POR E SHITUR

Presidenti Ilir Meta, në një prononcim për mediat nga qyteti i Korçës, tha se nuk pret me asnjë interes vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shkarkimin e tij.

Ai tha se mezi pret të lirohet nga posti i Presidentit dhe t’i bashkohet popullit të 2 marsit në beteja të vërteta.

Sipas Metës, në 25 prill nuk ka pasur ndeshje të fituar, por të shitur…

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …