Saturday , 4 February 2023

META: RAMA KA 10 VJET QË QEVERIS. NUK ËSHTË I PAAFTË, POR I PACIPË

Ish presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Komitetin Organizativ të Partisë së Lirisë, teksa hodhi akuza ndaj Edi Ramës.

Sipas Metës, Rama ka 10 vjet që qeveris dhe nuk është i paaftë, por është i pacipë…

Kam treguar durim edhe kur situata ka qenë e padurueshme dhe unë nuk vë baste, por bëj betime shtoi më tej Meta…

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBAN DËGJESËN E RADHËS NË NJËSINË RRETHINA

Taulant Shahmani dhe Valbona Doniku kane qene kandidatet e radhes qe kane prezantuar platformat e …