Thursday , 23 February 2023

“NATURAL BREGU”, DYQANI MË I RI QË I SHTOHET QYTETIT TË SHKODRËS

“Natural Bregu” është dyqani më i ri që i shtohet qytetit të Shkodrës. Një dyqan në të cilin gjeni shumëllojshmëri produktesh natyrale. Aty ku produkti i mjaltës është i çertifikuar, ndërsa gjeni edhe çajra të ndryshme.

Pronari i këtij biznesi, Petrit Bregu, tregon se do të ketë edhe zbritje çmimesh me rastin e Festës së Kurban Bajramit…

“Natural Bregu” e gjeni në sheshin e Zdrales dhe është çdo ditë në shërbim të qytetarëve.

Lexoni dhe kete

“LAND AND SAND ART FESTIVAL” NË VELIPOJË

“Land and sand Art Festival” është festivali i parë i skulpturave të artit në rërë. …