Tuesday , 16 August 2022

NEZIRI: VLLAZNIA TA SHFRYTËZOJË KRIZËN E TEUTËS

Fitorja ndaj Laçit ka shtuar entuziasmin në kampin shkodran, por kjo nuk mjafton sepse Vllaznia duhet të synojë fitoren edhe në ndeshjen e rradhës ndaj Teutës.

Drejtori teknik i Akademisë Vllaznia Alban Neziri i cili ka qenë i ftuar mbrëmjen e së hënës në emisionin “Sport Arena” në TV Rozafa është shprehur se skuadra shkodrane duhet ta shfrytëzojë mini-krizën që po kalojnë durrsakët…

Gjatë këtij emisioni është folur edhe për sportin e boksit dhe pjesë e tij ka qenë edhe boksieri Kristian Demaj i cili ka dhënë edhe lajmin se ndeshja e tij për titull kampion Europe që do të zhvillohej më 4 dhjetor në Tetovë, është anulluar…

Në “Sport Arena” këtë javë është diskutuar edhe futbollin e kategorisë së dytë dhe atë të moshave dhe në studio ka qenë i ftuar trajneri i Adës Arber Shytani i cili ka folur edhe për synimet e skuadrës që ai drejton.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA, STËRVITJE DISA DITORE NË POGRADEC

Vllaznia do të jetë pushim deri të martën. Trajneri Josa ka vendosur t’i lërë edhe …