Thursday , 27 January 2022

OGERTA MANASTIRLIU VIJON NË KRYE TË MINISTRISË SË SHËNDETËSISË

Pasi u rikonfirmua në krye të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në një deklaratë për mediat tha se bashkë me ekipin kanë bërë një punë të mirë sa i përket menaxhimit të pandemisë.

Puna nuk bëhet vetëm, por në ekip tha Manastirliu, e cila theksoi se ia kemi dalë të shkojmë në një nivel të mirë sa i përket të gjithë administrimit të menaxhimit të pandemisë.

Pavarësisht deklaratave të ministres, në javët e fundit, vendi ynë po përballet me një numër të lartë të rasteve me virusin.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E PJESSHME, CELIBASHI APEL QYTETARËVE

Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, i ka bërë thirrje qytetarëve të 6 bashkive ku …