PANAIRI I PRODUKTEVE TË NJËSIVE ADMINISTRATIVE TË BASHKISË SHKODËR

Tregtarë të njësive administrave të Bashkisë Shkodër janë bërë bashkë në panairin e organizuar në sheshin para bashkisë. Panairi i produkteve agro-përpunuese dhe resurve të territorit synonte promovimin e produkteve të zonave të Bashkisë Shkodër.

Gjithashtu, Ademi premtoi mbështetje ndaj bizneseve në këto zona.

Ky panair shënoi edhe hapjen e aktiviteteve për Javën e Pavarësisë në Bashkinë Shkodër.

Lexoni dhe kete

ISH PRESIDENTI NISHANI VIZITON MUZEUN “DEDË GJON LULI”

Me ftese te pasardhesve te heroit dhe atdhetarit te shquar Ded Gjon Lulit, komandit te …