Thursday , 23 February 2023

PARAQITJA NË CONFERENCE LEAGUE DHE SEZONI I RI, FLET TRAJNERI I VLLAZNISË

Në një konferencë për mediat, trajneri i Vllaznisë Mirel Josa, ka analizuar përfaqësimin e kuqebluve në Conference League. Josa tha se skuadra ka nevojë për përmirësime…

Josa ka folur edhe për sezonin e ri futbollistik, ku theksoi se Vllaznia është gati për luftë, por duhet merkato…

Kuqeblutë do të zhvillojnë një mini fazë përgatitore për 1 javë në Pogradec, në prag të sezonit të ri.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA NË BASKETBOLL RIKTHEHET TEK HUMBJA

Pas fitores ndaj Tiranes, Vllaznia ne basketboll per meshkuj eshte rikthyer tek humbjet. Pavaresisht perpjekjeve, …