Thursday , 23 February 2023

PD- LEZHE: SHFAQJA E RAMES E TURPSHME

Shfaqja e Kryeministrit Edi Rama dje n Lezh ishte nj turp i madh, pasi ai nuk ka mbajtur asnj premtim pr kt rajon.

Kshtu u shpreh n nj dalje pr mediat kreu i Partis Demokratike n kt rreth Paulin Marku, duke deklaruar se kryeminstri lujti bilardo dhe nuk mori kuponin tatimor, madje n dalje ai prbuzi edhe gazetaret q e pyeten pr kt shtje.

Marku po ashtu hodhi posht deklaratn e ministres s Arsimit pasi kjo e fundit tha se emrim i msuesve nuk sht politik duke i kujtuar Nikolls se shum drejtues shkollash jan kryetar t PS dhe LSi n Lezh.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …