Saturday , 27 November 2021

PENG I EDI RAMËS? BASHA: NUK DO TË NDODHË KURRË

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të ish kryeministrit Sali Berisha, teksa e cilësoi si peng të Edi Ramës.

Basha tha se kjo nuk do të ndodhë kurrë dhe se PD po ecën përpara e do ti prijë betejës popullore për ndryshim.

Basha bëri me dije se nuk ka për të patur kuvend të PD që shqyrton vendimet e qeverisë amerikane.

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar i PD ka krijuar një krizë të thellë në Partinë Demokratike.

Lexoni dhe kete

BERISHA: 11 DHJETORI DO TË JETË FILLIMI I REVOLUCIONIT PAQËSOR

Pavarësisht vendimit të Bashës për mbledhjen e Kuvendit më 18 dhjetor, Sali Berisha ka theksuar …