Friday , 26 November 2021

PLANI I QEVERISË, PD I PËRGJIGJET RAMËS

Në një deklaratë nga selia blu, deputetja Grida Duma i është kundërpërgjur kryeministrit Edi Rama mbi planin e prezantuar duke thënë se plani i vërtetë është të marrë borxh që OSHEE dhe KESH të vazhdojnë të bëjnë tendera e të fitojnë para një grusht njerëzish.

Qytetarët do ta paguajnë energjinë te rritja e faturës së ushqimeve, shërbimeve shton Duma…

Ajo bëri me dije se PD ka bërë kallëzime në SPAK për abuzimet e Ramës me OSHEE dhe KESH.

Lexoni dhe kete

BERISHA: 11 DHJETORI DO TË JETË FILLIMI I REVOLUCIONIT PAQËSOR

Pavarësisht vendimit të Bashës për mbledhjen e Kuvendit më 18 dhjetor, Sali Berisha ka theksuar …