Thursday , 23 February 2023

PROCREDIT BANK INAGURON 24 OR N 7 DIT˔

ProCredit Bank ka inauguruar Zonn 24 or n 7 dit t javs t vetshrbimit n qytetin e Shkodrs. Ky sht nj investim q ka pr synim t sjell risi n tregun bankar shqiptar n mnyrn e kryerjes s transaksioneve bankare rutin si pr klientbiznesi, ashtu edhe individ private. 24 or n 7 dit t javs jan t pozicionuara pran do Agjencie ProCredit dhe klientve t banks iu mundsohet prdorim i shrbime bankare 24 or, gjat 7 ditve t javs.

Gjate ceremonise se prezantimit te kesaj dege, e pranishme ne kete aktivitet ka qene edhe kryebashkiakja e Shkodres Voltana Ademi.

 

E veanta e ktyre zonave sht se n to jan t vendosura pajisje t tilla t teknologjis s lart, t cilat i mundsojn klienteve t kryejn vet nj gam t gjr shrbimesh bankare, shpejt dhe pa u kufizuar nga orari zyrtar i banks. Pr t hyr dhe marr shrbime bankare n kt zon gjat 24 orve, duke prfshir dhe fundjavn, mjafton q klientet te jen t pajisur me nj kart debiti, ose krediti.

Lexoni dhe kete

11,493 BIZNESE TE VOGLA KALUAN NE TVSH, PA KOSTO

Administrata tatimore njofton se kalimi i biznesit të vogël në skemën e TVSH-së është një …