QYTETARËT SHKODRANË, ‘TË FRIKËSUAR’ NGA RRITJA E RASTEVE ME COVID

Qytetarët shkodranë duken të frikësuar si shkak i rritjes së rasteve me virusin në javët e fundit.

Si rrjedhojë duket se ka edhe një ndërgjegjësim më të madh nga ana e tyre, ndërkohë bëjnë apel për kujdes, pse jo edhe për forcim të masave nga ministria e shëndetësisë.

Sipas tyre, edhe vaksina duhet bërë sa më parë.

Lexoni dhe kete

ISH PRESIDENTI NISHANI VIZITON MUZEUN “DEDË GJON LULI”

Me ftese te pasardhesve te heroit dhe atdhetarit te shquar Ded Gjon Lulit, komandit te …