Thursday , 23 February 2023

SALI BERISHA PARALAJMËRON BASHËN

Ish kryeministri Sali Berisha ka qenë këtë të marte në selinë e PD, bashkë me anëtarët e grupit të rithemelimit të kësaj force politike.

Nga konferenca për mediat, Berisha paralajmëroi kreun e PD-së lidhur me referendumin e anëtarësisë për shkarkimin e tij.

Berisha garantoi deputetët se do të gjejnë një PD krejt tjetër nga ajo që kanë përjetuar këto 2 muaj.

Lexoni dhe kete

PD DHE PL FIRMOSIN MARRËVESHJEN PËR ZGJEDHJET E 14 MAJIT

Ashtu siç u lajmërua një ditë më parë, këtë të enjte është zyrtarizuar marrëveshja mes …