Friday , 17 September 2021

SHKODRA, GJAKOVA DHE ULQINI, BASHKË NË NJË KONCERT MUZIKOR

Shkodra, Gjakova dhe Ulqini do të bëhen bashkë në një koncert muzikor me 21 korrik në skenën e amfiteatrit në Tiranë.

Një koncert që vjen falë bashkëpunimit të Bashkisë Tiranë dhe Agjensisë së Spektakleve Buna 1.

Artistët shkodranë janë në prova intensive, teksa udhëheqësi artistik Andi Unaza shprehet se kjo natë do të jetë plot surpriza…

Ky koncert vjen pas një periudhe të gjatë pauze si shkak i pandemisë.

Lexoni dhe kete

EDICIONI I KATËRT I “EKRANI I ARTIT” NË SHKODËR

Një konferencë shtypi është zhvilluar këtë të mërkurë për të njoftuar nisjen e edicionit të …