Saturday , 27 November 2021

SMAJLI: VLLAZNIA DO TË FITOJË NDAJ PARTIZANIT

Pas ndeshjeve të kombëtares, këtë fundjavë rikthehet kampionati i Superligës dhe në Shkodër Vllaznia do të presë ditën e shtunë Partizanit.

Një ndeshje shumë e rëndësishme dhe që mund të përcaktojë shumë gjëra në lidhje me pretendimet e të dy skuadrave.

Për ish- futbollistin e Vllaznisë Dritan Smajli, shanset që kuqeblutë të fitojnë ndaj Partizanit janë të mëdha dhe përpos kësaj ndeshje, ajo duhet të pretendojë deri në fund për ta fituar ttullin kampion…

Vllaznia e pret me shumë interes këtë sfidë dhe padyshim që suksesi të shtunën mund të jetë një bonus i mirë për arritjen e objektivave të saj.

Ndeshja Vllaznia- Partizani do të luhet ditën e shtunë në orën 16:00 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA ME PËRBËRJE TË PLOTË NDAJ LAÇIT

Vllaznia vijon përgatitjet për ndeshjen e rradhës, atë që do të luajë ditën e shtunë …