Thursday , 23 February 2023

Stuhia krijon probleme ne Ulqin!

Stuhia i ka shkaktuar shum pun dhe probleme Shrbimit t emergjencs n Ulqin. Kete mengjesfilluan thirrjet pr ndrhyrje n disa vende kurse rruga Kodre Solana u bllokua pr shkak t rrezimit t drujve t pishave duke dmtuar automjete dhe ndrprer linjn e transmetimit.

Nj pem ra dhe n hotelin Imperial n Plazhin e Madh , po ashtu u ndrhy n Malin Bardh ku nj pish ra mbi linjn e transmetimit, than pr portalin ton nga ky institucion.

Rruga pr n Albatros ishte e bllokuar nga drurt e rrezuar dhe u nevojit ndrhyrje n largimin e tyre dhe pastrimin e rrugs.image-fa046b2f323d8fd9cda0a3179580cd72e11262cc9b1fc5a3136d6c6455f57db4-V

Nga fotot mund t shihni edhe pasojat e shkaktuara n zonn e Plazhit t Vogl.

Lexoni dhe kete

NË MAL TË ZI “KRISJE” BRENDA SHUMICES

Është konstituar parlamenti i ri i Malit të Zi ku për herë të parë Millo …