Monday , 25 October 2021

THOMAS BRDARIÇ QËNDRON TE VLLAZNIA!

“Jemi të pakënaqur me rezultatet e ndeshjeve të fundit të skuadrës dhe kjo nuk është Vllaznia që duam. Por, trajneri Thomas Brdariç qëndron te Vllaznia dhe ka besimin e drejtuesve dhe simpatinë e lojtarëve.”

Kështu shprehet në një prononcim për TV Rozafa, sponsori i kuqebluve, Alban Xhaferi, që reagoi pas lajmeve të fundit për një shkarkim të trajnerit gjerman.

Ai është optimist për arritjen e Kupave të Europës…

Vllaznia po kalon një moment negativ, teksa në 9 ndeshjet e fundit ka regjistruar vetëm 1 fitore.

Lexoni dhe kete

“GOLDEN EAGLE YLLI” FITUES I SUPERKUPËS MBARËKOMBËTARE

Skuadra kosovare Golden Eagle Ylli është shpallur fituese e të parës Superkupë Mbarëkombëtare në basketboll …