Thursday , 23 February 2023

VENDIMI I GJYKATËS KUSHTETUESE, REAGON VOLTANA ADEMI

Vendimi i Gjykates Kushtetuese per te rrezuar kerkesen e Shoqates se Bashkive per ’30 Qershorin’ eshte i paqarte per Voltana Ademin.

Kryebashkiakja e Shkodres thote se presim nje arsyetim te plote dhe nje gje eshte e qarte: ato nuk ishin zgjedhje.

Situata eshte e pazakonte, por nese do kemi zgjedhje jam e angazhuar per te vijuar per te punuar per bashkine shton Ademi.

Sipas Ademit, zgjedhjet gjithmone jane nje mundesi me shume per opoziten per te fituar…

Lexoni dhe kete

PROGRAMI I BONUSIT TË RIJETËSIMIT NË SHKODËR

Shkodra ishte ndalesa e radhës e ministres së kulturës, Elva Margariti, për të folur për …