Tuesday , 18 January 2022

VLLAZNIA LUAN NESER MIQESOREN E RADHES

Vllaznia ka zyrtarizuar miqesoren e radhes.

Keshtu, kuqeblute do luajne neser ndaj Bylisit.

Takimi do zhvillohet ne ora 16:00.

Kjo ndeshje do te luhet ne stadiumin e Peqinit.

Lexoni dhe kete

TAFILI: PRESIONI NË ANËN E TIRANËS, JO TË VLLAZNISË

Tirana- Vllaznia është një sfidë që pritet më shumë interes në Shkodër sepse kemi të …