Sunday , 19 February 2023

VLLAZNIA NË KËRKIM TË FITORES SË PARË NDAJ EGNATIAS

Pas 2 fitoreve radhazi në ndeshjet e fundit, Vllaznia do të luajë një transfertë delikate në Rrogozhinë, ku do të përballet me Egnatian. Një rival, që në këtë sezon u ka marrë 6 pikë shkodranëve.

Në prag të ndeshjes së tretë mes këtyre dy skuadrave, trajneri Mirel Josa tha se skuadra duhet të jetë e përgatitur dhe duhet të marrim maksimumin…

Ndërkohë, sulmuesi Ardit Hoxhaj tha se fitorja me Tiranën i ka bërë optimistë tifozët dhe ekipin, por ndaj Egnatias do të jetë e vështirë…

Ndeshja Egnatia – Vllaznia do të luhet këtë të dielë në ora 13:00.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA NË FUTBOLL PËR FEMRA ME SPONSOR TË RI

Suksesi i arritur në Europë ka bërë që ekipi i femrave të Vllaznisë në futboll …