Thursday , 9 February 2023

VLLAZNIA RIKTHEHET TE FITORJA NË KAMPIONAT

Vllaznia është rikthyer te fitorja në kampionat, teksa ka mposhtur me rezultatin e pastër 2 – 0 Kukësin. Kuqeblutë triumfuan falë golave të Markut dhe Jonuzit, duke u ngjitur në vendin e dytë në rënditje.

Pas ndeshjes, trajneri i Vllaznisë, Mirel Josa, u shpreh i kënaqur me gjendjen fizike të lojtarëve…

Sfidën e radhës në kampionat, Vllaznia e luan të dielën teksa pret në “Loro Boriçi” ekipin e Tiranës, me të cilën ka një distancë prej 6 pikësh.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA AFRON LOJTARIN E TRETË TË HUAJ NË EKIP

Ditët e fundit kanë sjellë disa ndryshime te Vllaznia në basketboll për meshkuj. Kështu, pas …