Thursday , 23 February 2023

VULAJ: VLLAZNIA KLUB HISTORIK, JAP MË TË MIRËN PËR TË

Kristijan Vulaj konsiderohet si blerja më e rëndësishme e Vllaznisë në merkaton e kësaj vere.

Për sulmuesin 24 vjeçar nga Tuzi, pritshmëritë janë të mëdha dhe ai e ka të qartë këtë gjë. Në një prononcim të dhënë për mediat, Vulaj është shprehur se ka ardhur në një klub historik dhe do të japë maksimumin për të bërë të mundur realizimin e objektivave të tij…

Te Vllaznia ndërkohë vijon puna për merkaton dhe këtë fundjavë pritet që me të, të bashkohen edhe dy futbollistë të tjerë, me të cilët skuadra do të plotësohet për ndeshjet europiane.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA NË BASKETBOLL RIKTHEHET TEK HUMBJA

Pas fitores ndaj Tiranes, Vllaznia ne basketboll per meshkuj eshte rikthyer tek humbjet. Pavaresisht perpjekjeve, …